Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

15 Sep Opencart Facebook Store Pro Kurulum ve Kullanım Eğitimi
Ad10is 0 8331
Opencart Facebook Store Pro kurulum ve kullanım hakkındaki videomuzu izlemiş oldunuz. Bu eğitimde birde Facebooktan App id de oluşturmayı öğrenerek sadece Store Pro için değil Facebook login içinde Ap..
02 Aug Opencart Ürün , Kategori , Marka , Özellik , Seçenek ve Filtre Girme
Ad10is 0 453
Bu Eğitimimizde Ürün girişi , Kategori Girişi , Marka Girişi , Özellik Girişi , Seçenek Girişi ve Filtre Eklemeyi anlattık.Aslında Opencartta ürün girişinde birçok alan bulunsada sadece gerekli olan a..
26 Jul Journal v2 Tema Slider Eğitimi
Ad10is 0 395
Opencart Journal Tema Slider Eğitimi ile birlikte mobilde ve desktopta ayrı ayrı slider kullanabilme veya mobilde ayrı görünüm masaüstünde ayrı görünüm yaratabilmeyi öğretmeye çalıştık.Journal v2 de s..
15 Sep Opencart Journal Tema ile Kendi Görünümünü Yarat
Ad10is 0 7799
Journal tema ile kod bilgisine haiz olmadan dilediğiniz şekilde journal yönetim panelinden istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.journal tema sadece demo datalardan ibaret olmayıp hatrı sayılır bir ..
27 Aug Opencart Journal v3 Footer Ayarlanması
Ad10is 0 295
Opencart Journal v3 temasının footer türkçeleştirme ve ayarlarını anlattığımız videoda sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere..Opencart E-ticaret Paketlerimizde Journal v3 ile yaptığımız birço..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)