Menu
Sepetim

Satış Sözleşmesi

Aşşağıdaki Maddeler sitemizden sipariş verildiğinde Kabul etmiş olduğunuz maddelerdir.

 

1-) E-ticaret Paketlerimizin Kurulumu ile beraber 6 Aylık Teknik Desteğiniz Ücretsiz olarak verilir. Sanal Pos ve Özel Entegrasyon XML işlemlerinde Teknik destek süresi 3 ayla sınırlıdır.

 

2-) Teknik Destek sadece Tema ve Modullerle alakalı sorunları kapsamaktadır. Hostinginizden, veyahut kendi hatalarınızdan kaynaklanan problemler Teknik Destek kapsamı dışındadır.

 

3-) Özel istek ve Modifikasyon istekleri Teknik Destek Kapsamına girmemektedir.Bu istekler ücretli olarak yerine getirilmektedir.

 

4-) Teknik Destek ile alakalı taleplerinizi sitemizde bulunan bu linkten iletmeniz gerekmektedir. mail veya skype veyahut whatsapp uzerinden iletilen talepler gözönüne alınmayacağı gibi ilgilenilmeyecektir. bu konuda anlayışınızı talep ederiz.

 

5-) Kampanya Fiyatları Belirli zaman aralıklarında değişim gösterebilmektedir.Kampanya fiyatlarından yararlanmak için sadece o tarihler arasında alım yapılması gerekmektedir.

 

6-) Ad10is.com hatası dışında oluşan sıkıntılarda iade hakkı yoktur. bizden kaynaklanan problemlerde her türlü iadeniz gerçekleştirilir ve mağduriyetiniz giderilir.

 

7-) Kurduğumuz sistemlere sonradan müşterinin ekleyeceği warez modüller veya warez temalar tespit edildiği takdirde Teknik Desteği kesilir ve Ücretli dahi olsa hiçbir işlem yapılmaz.

 

8-) Hiçbir Şekilde ödemesi yapılmayan siparişin teslimatı yapılmaz , bu konuda asla işlem yapılmayacaktır.

 

9-) Sitemizde Satılan XML entegrasyonlarımız 1 kereliğine mahsus sizin dilediğiniz gibi ayarları yapılmaktadır. Tedarikçi firmanın XML yapısını değiştirmesi veyahut farklılaştırmasından dolayı sistemin aksaması Teknik Destek Kapsamına girmemektedir.

 

10-) Sitemizde Satılan Sanal Pos entegrasyon Modülleri Domaininize lisanslanmaktadır, Başka bir domainde kullanılamaz.

 

11-) Sitemizde Satılan Sanal Pos entegrasyon modülleri bankalara o günün uyumlu haliyle kurulmaktadır. bankaların yapı farklılığı ve değişim geçirmesinden kaynaklanan problemlerde firmamız sorumlu değildir.

 

12-) Sitemizde Satılan Modüller , Paketler ve Entegrasyonlar Sadece Kurulan sitelerde Teknik Desteği mevcuttur. Modüllerin Kopyalanması , Başka sitelere aktarılması veya bize haber verilmeden domain değiştirilmesi Teknik Destek hakkınızı kaybetmenize neden olacaktır.

 

13-) Sitemizdeki Hiçbir Modüle ve Hizmete veyahut Entegrasyona KDV Dahil Değildir. Fatura istenilmesi Halinde Bulunduğumuz ülke Vergi Kanunlarına göre + %20 KDV eklenerek Faturanız kesilebilmektedir. Lütfen Fatura istiyorsanız bunu belirtiniz. Belirtmediğiniz takdirde Fatura Kesilmeyecek ve KDV'siz fiyattan işlemleriniz yapılacaktır.

 

14-) Bizlere ulaşabileceğiniz İletişim Bilgileri Aşşağıdaki gibidir. bunun haricindeki iletişim bilgileri bize ait olmayacaktır. Lütfen dikkat Ediniz.

Mail : info@ad10is.com

Skype : cengiz.hemenevinde

Telefon : +359876072862

 

15-) Havale Bilgilerimiz Aşşağıdaki Gibidir.

Alıcı: Cengiz Çetinkeser

Banka Adı : Enpara

Hesap No: 37024577

TR30 0011 1000 0000 0037 0245 77 

16-) Kampanyaların hiçbiri birleştirilemez veya çıkartılamaz.Zaman Zaman kampanyalarda değişiklik yapılabilir ve fiyatları güncellenebilir.alım yapılan söz konusu tarihteki kampanyanın koşullarına tabii olmaktasınız. bu konudaki teknik destek konuları cevaplanmayacaktır.

 

17-) E-ticaret Paketlerimizde Yedek sorumluluğu müşterilerimize aittir.sitenizin hosting tarafından silinmesi veya dosya silinmesi veyahut hostinginizin kapanması gibi benzer durumlarda tarafımızdan yedek talepleriniz karşılanamamaktadır.

 

18-)Sitemizde Satılan Paket , Modül , Entegrasyon vs. gibi ürünlerin kesinlikle dosya şeklinde teslimatı yoktur.Tüm ürünlerimiz bizim tarafımızdan kurulmaktadır. Dosya şeklinde kesinlikle istemeyiniz.

 

19-)Sitenizdeki Hiçbir Editörlük işi bizim tarafımızdan yapılmayacaktır.(Kategorilerin Menüye eklenmesi , Ürün girilmesi , Kategori ve Marka Girişi , Slider ' a resim eklenmesi , Sözleşmelerin girilmesi vb.. gibi..

 

 

 

Sözleşme Güncellenme Tarihi : 16/09/2017 Saat : 13-20

Eklenen madde nev'i : 19. Madde.